Brak danych
Przedmiotem tej transakcji jest druk: Rejestr mycia i dezynfekcji komory ładunkowej środka transportu druk w formie zeszytu format A5, oprawa albumowa, 20 kartek, strony nie numerowane, okładka...
W celu zaprezentowania najbardziej konkurencyjnej ceny został przeszukany wachlarz kilkuset hurtowni i sklepów online. Wynikiem końcowym przeprowadzonych zestawień było znalezienie 1 propozycji. Najkorzystniejszą z nich jest oferta sklepu DRUKI AKCYDENSOWE, gdzie można kupić Firma krajewski Rejestr mycia i dezynfekcji komory ładunkowej środka transportu [pu/sm-116] w bardzo dobrej cenie 6,50. Do podanej ceny prawdopodobnie należy dodać koszty wysyłki.
Przedmiotem tej transakcji jest druk:
Rejestr mycia i dezynfekcji komory ładunkowej środka transportudruk w formie zeszytu format A5, oprawa albumowa, 20 kartek, strony nie numerowane, okładka foliowana, co obniża przyczepność do jej powierzchni, a co z tego wynika jest niepodatniejsza na drobnoustroje i wirusy.
Książkę tą zakłada się oddzielnie dla każdego środka transportu, który jest wykorzystywany do przewozu artykułów spożywczych i żywnościowych. Książka jest w formie zeszytu A5, o objętości 20 kartek, strony nie numerowane, okładka kartonowa, lakierowana UV, co zabezpiecza produkt przed wilgocią i zabrudzeniem. Książkę należy wozić w pojeździe i na bieżąco, zgodnie z instrukcją uzupełniać wpisy.
Zasady dezynfekcji i mycia komory ładunkowej
Czystym samochodem należy wjechać na stanowisko przeznaczone do mycia pojazdu, gwarantując powstanie spadku czyszczonej przestrzeni w kierunku tylnych drzwi. Drzwi do przestrzeni ładunkowej należy otworzyć. Jeżeli podłoga w przestrzeni ładunkowej jest sucha, to za pomocą szczotki zamiatamy ją, usuwając pokaźniejsze zanieczyszczenia stałe, a jeżeli jest mokra, za pomocą gumowego ściągacza usuwamy obszerniejsze zanieczyszczenia stałe i wodę. Likwidowanie zanieczyszczeń należy rozpocząć od miejsc najszczególniej oddalonych i wykonywać je w kierunku drzwi. Następnie należy przygotować roztwór roboczy preparatu dezynfekującego zgodnie z instrukcją producenta i przelać go do opryskiwacza. Pracownik, który będzie wykonywał mycie i dezynfekcję, koniecznie musi stosować środki ochrony osobistej. W przestrzeni ładunkowej dezynfekcję należy rozpocząć od miejsca najmocniej oddalonego od drzwi: oprysk sufitu, ścian i podłogi. Po wykonaniu oprysku pozostawiamy preparat na czyszczonych powierzchniach, zapewniając tzw. Czas jego ekspozycji, konieczny dla zniszczenia drobnoustrojów. By nie dopuścić do wyschnięcia wnętrza, drzwi do przestrzeni ładunkowej należy zamknąć. Po upływie czasu ekspozycji, tj. Minimum 5 minut, należy rozpocząć właściwe mycie, stosując do tego celu miękką szczotkę na trzonku. Mycie polega na kilkukrotnym przecieraniu powierzchni, „miejsce w miejsce”, a w przypadku, kiedy doszłoby do przeschnięcia fragmentów mytej powierzchni, należy zwilżać ją roztworem roboczym z opryskiwacza. Prace wykonujemy „pasami”, posuwając się od najmocniej oddalonych miejsc w kierunku drzwi. Po zakończeniu mycia i dezynfekcji powierzchni należy rozpocząć spłukiwanie wodą pod wysokim ciśnieniem, zaczynając czynności od miejsc najmocniej odległych, kierując się w stronę drzwi. Po zakończeniu spłukiwania należy odczekać chwilę, by woda ściekła z sufitu i ścian, po czym przy pomocy ściągacza zgarnąć wodę w kierunku drzwi do przestrzeni ładunkowej. Przy każdej z opisanych wyżej operacji należy pamiętać o drzwiach do przestrzeni ładunkowej, zwracając szczególną uwagę na krawędzie oraz uszczelki, poddając je wszystkim opisanym wcześniej zabiegom oraz o zagłębieniach w podłodze służące do stabilizacji ładunku. Jeżeli nie mamy pewności, że środek stosowany przez nas dotarł do miejsc trudno przystępnych, miejsca te nalezy zdezynfekować w dodatku specjalnym preparatem.
Nazwy rubryk:
Ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25 szierpnia 2006 r.
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2002r. W sprawie wymagań dotyczących środków transportu żywności, substancji pomagających w przetwarzaniu, dozwolonych substancji dodatkowych i innych składników żywności
Rozporządzenie ministra Zdrowia z dnia 18 grudnia 2002 r. W sprawie kwalifikacji w zakresie przestrzegania zasad higieny w procesie produkcji lub obrocie żywnością.
Jeśli tylko udało Ci się skorzystać z Firma krajewski Rejestr mycia i dezynfekcji komory ładunkowej środka transportu [pu/sm-116] podziel się z użytkownikami swoją subiektywną oceną i opinią. Powiedz czy stosunek jakość / cena jest na dobrym poziomie, jakie są Twoje odczucia ze stosowania oraz czy nie żałujesz zakupu.
Przed wyborem miejsca, w którym kupisz Firma krajewski Rejestr mycia i dezynfekcji komory ładunkowej środka transportu [pu/sm-116] obowiązkowo weź pod uwagę ocenę danej firmy, oraz dolicz koszt dostawy. Jeśli masz szczegółowe zapytania, które dotyczą produktu - kieruj je prosto do producenta FIRMA KRAJEWSKI lub sklepu.